Kontakt


Adresse


Stiftelsen Robin Hood Huset,
Magnus Barfots gate 22


Vis større kart

Åpningstider


Hverdager 09.30 – 16.00

 Postadresse


Postboks 959 sentrum,
5808 Bergen

E-post


post@robinhoodhuset.no

Telefon


55 96 00 14 (09.30 – 16.00)

Daglig leder: Marcos Amano
E-post: marcos@robinhoodhuset.no Tlf. 947 87 048
Rådgiver / prosjektleder: Ingrid Husevåg Døskeland
E-post: ingrid@robinhoodhuset.no Tlf. 940 31 614
Frivillighetskoordinator: Marianne Rødseth Espelid
E-post: frivillighet@robinhoodhuset.no Tlf. 458 07 202
Aktivitetsleder for barn: Hege Mikkelsen
E-post: hege@robinhoodhuset.no Tlf 476 44 348
Miljøterapeut og arbeidsleder kjøkken: Charlotte Eskedal Nybråten
E-mail: charlotte@robinhoodhuset.no Tlf. 476 56 310
Rådgiver – retur- og tilbakevendingstiltak: Diane Berbain
E-mail: diane@robinhoodhuset.no Tlf. 941 83 927

 

Styret


Styreleder: Anders Nyland. E-post: styreleder@robinhoodhuset.no Tlf. 922 15 019
Nestleder: Gunnar Wiederstrøm. Tlf. 957 39 321

Styremedlemmer:
Wenche Berg Husebø
Marit Warncke
Morten Neteland
Ragnhild Hedemann
Marry-Anne Karlsen

Varamedlemmer:
Rita Agdal
Torstein Dahle

Organisasjonsnummer


891 864 272

 

 

© Copyright robinhoodhuset.no - Theme by Pexeto